Finał 2. edycji konkursu „Jestem gałązką drzewa genealogicznego”

6 kwietnia 2011 roku w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym „Solne miasto” w Wieliczce odbyła się gala finałowa oraz wręczenie nagród uczestnikom konkursu zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Sierczy „Jestem gałązką drzewa genealogicznego”. Była to już druga edycja konkursu, i podobnie jak podczas pierwszej – zgłoszonych zostało kilkadziesiąt prac. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 0-3, ale w założeniu był to konkurs rodzinny, w którym, w doszukiwaniu się rodzinnych korzeni, maluchom pomagać mieli rodzice i dziadkowie.

Spośród 56 drzew genealogicznych jury konkursu w składzie: Monika Zatorska (przewodnicząca), Małgorzata Wojnarowska, Katarzyna Rys, Dominika Chylińska, Anna Krzeczkowska oraz Monika Hebda, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I nagroda: Katarzyna i Zuzanna Czop ze Szkoły Podstawowej w Koźmicach Wielkich;
II nagroda: Milena Kucia ze Szkoły Podstawowej w Sierczy;
III nagroda: Mateusz Konarski ze Szkoły Podstawowej w Podstolicach.

Wyróżnienia:
Karolina Cholewa ze Szkoły Podstawowej w Podstolicach
Katarzyna Tatomir ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Wieliczce
Julia Wróbel ze Szkoły Podstawowej w Sierczy
Kamil Kmita ze Szkoły Podstawowej w Podstolicach
Izabela Śliwa ze Szkoły Podstawowej w Sierczy
Anna Palińska ze Szkoły Podstawowej w Węgrzcach Wielkich.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali finałowej konkursu

Nasze wydawnictwo miało przyjemność znaleźć się wśród fundatorów nagród dla uczestników konkursu. Jako, że został on przygotowany w ramach kampanii „Postaw na Rodzinę” wszyscy laureaci oraz instytucje zaangażowane w jego organizację otrzymały honorowy tytuł współtwórców tejże kampanii.

img844