II Gminny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych, 7-9.04.2014

img325Z przyjemnością informujemy, że w dniach 7-9 kwietnia w sali Domu Ludowego przy ul. Krzyszkowickiej 5c w Wieliczce odbędzie się II Gminny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i My” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Wieliczce oraz Stowarzyszenie Moje Krzyszkowice. Wśród nagród dla uczestników konkursu znajdą się także książki wydane przez Wydawnictwo Żyznowski. Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom, a publiczności – znakomitej zabawy!

Podziękowanie

img345 copyWydawnictwo Żyznowski otrzymało podziękowanie za wsparcie i pomoc w organizacji II Gminnego Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i My” organizowanego przez Stowarzyszenie „Moje Krzyszkowice” oraz Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Wieliczce.

Jesteśmy wdzięczni organizatorom konkursu za możliwość wsparcia inicjatywy rozwijającej w najmłodszych kreatywność, umiejętność twórczego myślenia oraz szacunek dla sztuki. Gratulujemy nie tylko zwycięzcom konkursu, ale wszystkim uczestnikom. Do zobaczenia w przyszłym roku!